100,00₺ 'den Başlayan
Spete Ekle

Marmaris Jeep Safari Turu

0/5

Tur

Günlük Tur

Group Size

Unlimited

Languages

___

Overview

Marmaris jeep safari turu ile çevrenin gözde köylerini, sahillerini geziyoruz. Turgut şelalesinde yüzme molası ve çevrede bulunan tarihi yapıtları ziyaret ediyoruz. Macera, aksiyon, eğlence dolu bir gün geçirmek isteyen bütün misafirlerimizi Jeep safari turuna bekliyoruz.

Gezi sabahı sizi otelinizden jeeplerimiz ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasına diğer jeeplerle buluşuyoruz. Rehberlerimiz gün hakkında size kısa bilgi veriyorlar. Diğer jeepler ile konvoy halinde orman yollarında arazi sürüşü( off-road ) yapıyoruz. Arazi sürüşü sırasında sizlere su tabancası veriyoruz, arzu ederseniz diğer jeepler ile su savaşı yapabilir ya da doğa güzelliklerini fotoğraflayabilir, manzara seyredebilirsiniz. Nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz.

Bir sonraki durağımız Turgut Şelalesi, burada 2 saat mola veriyoruz. isterseniz şelalenin buz gibi sularında yüzebilir ya da şelale etrafındaki tarihi yapıtları gezebilirsiniz. Öğle yemeğini şelale civarındaki restaurantımızda servis yapılıyor ve fiyata dahildir. İçecekler ekstra ücretlendirilir, arzu eden misafirlerimiz kendi içeceklerini yanlarında getirebilir. Yemek servisinden sonra sizleri Orhaniye Köyü ve meşhur Kızkumu sahiline götürüyoruz. Kızkumu plajını ünlü yapan özelliği ise denizi ikiye ayıran 500 metreden daha uzun bir sahil şeridi olması öyle ki her iki tarafı derin deniz olan ve 5 metre enindeki bu toprak parçasının mitolojik hikayeside var. Burada 2 saatlik yüzme ve Kızkumu plajında yürüyüş molası veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz bu mitolojik hikayeyi rehberlerimizden dinleyebilirler. Marmaris’e geri dönüş yolunda, Marmaris’in çevre köylerinden geçiyoruz. Marmaris jeep safari güzergahı sonunda ise sizi otelinize tekrar jeepler ile bırakıyoruz.

Marmaris jeep safari turu her gün saat 09:30 ile 17:00 arasında düzenlenmektedir.

Başlıca ziyaret ettiğimiz noktalar; Meşhur Kızkumu plaji, Turgut şelalesi, Hisarönü köyü, arazi sürüşü ve su savaşları yapılmaktadır. Jeeplerimiz her yaş grubuna uygundur. 8 – 10 kişilik ve güvenlik önlemleri alınmış şekilde tasarlanmıştır. Bu turumuz öğlen yemekleridir.

  1. Öğle yemeği,
  2. Mesire yerleri giriş ücretleri,
  3. Ferdi kaza sigortası

Tüm misafirlerimiz konaklama yapılan otellerinin önünden alınacaktır!

Yanınıza almayı unutmayın!;

Havlu , Mayo , Kamera, Güneş Kremi.

Daha Fazla

Itinerary

Included/Excluded

  • Pickup From Hotel
  • Private Transport
  • Entrance fees (Cable and car and Moon Valley)
  • Box lunch water, banana apple and chocolate
  • Drinks
  • Tickets

Durations

Aydın
Denizli
Muğla

Tour's Location

FAQs

What should I bring along ?
sunscreen, towel, cozzies
How long is the trip?
Total tour time is aproximatley 6 hours
Created with Sketch.
100,00₺

You might also like