Visit Marmaris üzerinden yapılan rezervasyonlar ve tüm geziler Türk Seyahat Acenteleri Kurallarına tabidir (Kanun no: 1618) ve Tüketici Koruma Kanunu (Kanun no; 4077) son zamanlarda Avrupa Birliği tarafından uymayı büyük şartlarda gerektiği Tüketici Hakları Mevzuatına tabidir.

Ödeme

Ödemeler kredi kartı ücretleri kredi kartları (Visa ve Master Kartları) aracılığıyla tahsil edilir. Tüm fiyatlara KDV dâhildir.

Banka hesap özetinde görünen “Faturalandırma Firma” “Summer Tour Turizm Seyahat Acentesi” ‘dir.

Bir gezi ya da diğer etkinliklerde ki değişiklikler:

Biz sitemizde tasvir ettiğimiz bütün geziler ve etkinlikleri organize etmek için mümkün olan en iyi düzenlemeleri yapmaktayız. Ancak, Visit Marmaris orada bahsedilen tüm ayrıntılar için sorumlu değildir. Biz herhangi bir bildirimde bulunmaksızın orada bahsedilen gezi / faaliyetinin tamamını veya bir kısmını değiştirmes veya iptal etme hakkını saklı tutarız.

Tarafımızdan yapılan iptaller için iade:

Bir gezi / etkinlik bizim tarafımızdan herhangi bir nedenle iptal edilir ise biz size bu özel gezi / etkinlik ve daha fazla şey için tahsil etmiş olduğumuz bedeli tarafımızdan iade edilecektir.

Sizin tarafınızdan yapılan rezervasyonlar için değişiklikler:

Gezi ve tarih değişiklerinde 2 gün önceden iletmek kaydıyla yapacağınız bütün değişiklikleri herhangi bir ek ücret ödemen gerçekleştirebilirsiniz.

Pasaportlar:

Eğer Marmaris’ten Rodos’a bir gezi rezervasyonu varsa kalkış gününde sizinle birlikte pasaportunuzu getirmeniz rica olunur. Bizimle birlikte diğer tüm turlar pasaport olmadan yapılabilir.

Vize:

Eğer Marmaris’te Rodos gezisine katılmak istiyorsanız vizenizin olması gerekmektedir.(AB ülkelerinin pasaportlarını taşıyan Türk vatandaşlarının böyle bir vizeye ihtiyacı yoktur.

Şikâyetler:

Bir gezi ile bir sorun ya da anlaşmazlık varsa, [email protected] a mail yoluyla ya da 0090-252-4174598 numaralı telefonile bize ulaşın. Biz şikayetinizi çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Herhangi bir anlaşmazlık durumunda turların veya aktivitelerin gerçekleştiği ülkenin yasalarına göre sonuçlandırılacaktır. Bu turu satın alarak bu kuralı kabul ettiğinizi beyan edersiniz.